Potřebujete si vypůjčit nářadí na rekonstrukci bytu, domu či náročnější stavební práce? Stává se z Vaší zahrady džungle a nechce se Vám zbytečně kupovat zahradní techniku? Ať už jste specializovaná stavební firma, nebo zarputilý zahrádkář, obraťte se na naši půjčovnu nářadí.

Proč dělat kompromisy, když u nás dostanete jenom to nejlepší? Zásadně půjčujeme pouze profesionální nářadí, na které se můžete spolehnout. Nekupujte levné napodobeniny. Půjčení profesionální techniky Vám ušetří spoustu času i peněz. Navíc si u nás můžete dokoupit spotřební materiál a ochranné pomůcky.

Přijďte se podívat a vyzkoušet nářadí, které potřebujete. Školení odborníci Vám pomohou vybrat techniku s nejvhodnějším výkonem i zaměřením.

• Stavební technika

Je jedno, jestli jste kutilové nebo specializovaná firma. Naše profesionální stavební technika je dostupná všem, ať už se jedná o míchačku, pojízdnou řezačku spár, průmyslový vysavač, ponorný vibrátor či cokoliv jiného.

• Zemní technika

Bez zemní techniky se zkrátka někdy neobejdete. Lidská síla má své meze, ale je nahraditelná. Výběrem vhodné zemní techniky ušetříte nejenom čas, ale i své zdraví. Potřebujete vibrační desky, pěchy a další zemní techniku? U nás není problém.

• Topidla a vysoušeče

Zima, voda a vlhkost nepatří zrovna mezi nejoblíbenější společníky domů ani na stavbu. Jak tyto nezvané hosty vymítit? Není nic snažšího, než si u nás půjčit profesionální topidla, hořáky, vysoušeče, odvlhčovače a ventilátory.

• Elektrické nářadí

Nikdo nemá doma, v dílně nebo na stavbě všechno, co by potřeboval. Nevadí. Proto jsme tu my. Zaručujeme Vám, že naše profi vrtačky, bourací kladiva, úhlové brusky, pily, hoblíky a další elektrické nářadí za Vás odvedou kus práce.

• Dům a zahrada

Kolem domu je pořád co dělat, však to znáte. Někdy se stane, že to, co máte doma, prostě nestačí. Nezoufejte. U nás najdete motorové pily, plotostřihy, křovinořezy, kultivátory apod. Zkrátka všechno, co je na zahradě potřeba.

  • NOVĚ NABÍZÍME SERVIS ELEKTRICKÉHO I MOTOROVÉHO NÁŘADÍ A ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM

Poskytování služeb:

 

Zemní práce minirypadlem Kubota K008-3 vč. obsluhy.

k008-3

1 hod. 750 Kč bez DPH

 

Zemní práce pásovým rypadlem AIRMAN 

ax33u

 

 

 

 

 

 

do 5 t.

1 hod. vč. obsluhy 950 Kč bez DPH
1 hod. vč. bouracího kladiva 1250 Kč bez DPH

nad 5 t.

1 hod. vč. obsluhy 1150 Kč bez DPH
1 hod. vč. bouracího kladiva 1450 Kč bez DPH

 

Zemní práce smykovým nakladačem Locust 903 vč.obsluhy

unc nové

 

 

 

 

 

 

1 hod. 950 Kč bez DPH

Drážkování zeminy půdním drážkovačem Laski

laski

 

 

 

 

 

 

1 hod. 1300 Kč bez DPH

Frézování pařezů frézou Laski F360 SW vč. obsluhy. 

Laski

1 hod. 750 Kč bez DPH

Mulčování

mulčovač

 

 

 

 

 

 

1 hod. 850 Kč bez DPH

Ke všem ostatním strojům, lze zajistit profesionální  obsluhu za 650 Kč / 1 hod.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Specializujeme se na všechny služby, které se týkají elektřiny a její distribuce. Můžeme Vám nabídnout:

dodávky elektrické energie
• montáže, revize, měření a opravy elektrických zařízení
• kontroly a údržby trafostanic a rozvoden
non-stop pohotovostní službu
• dispečink a servis energetických zařízení
• vyhodnocení energetické náročnosti a studie

Provádíme rozvody, údržby a opravy plynových zařízení, zemního plynu. Kontrolujeme úniky plynů v rozvodech i plynových zařízení. Disponujeme vlastní regulační stanicí, LDS a příslušnými licencemi na distribuci plynu.

Víme, jak si účinně poradit s vodou, ve všech směrech. Naší doménou je výstavba vodovodů, instalatérské práce, kontrola a monitoring odpadních vod, modernizace a obnova stávající infrastruktury, stavba, opravy, čištění a revize kanalizace a odpadů.

Termovizní diagnostika prověří tepelné zatížení objektů, zařízení, izolací a všech strojů, u kterých může dojít k tepelným ztrátám. Díky pravidelným kontrolám lze rozhodovat o kvalitě zařízení, čímž minimalizujete náklady na opravy. Příklady použití termovize:

• kontrola tepelných izolací teplovodů, horkovodů a parovodů
• kontrola transformoven, rozvoden a spínacích stanic
• měření kabelového vedení
• kontrola přetížení motorů, elektromotorů, pohonů převodovek, čerpadel, ventilátorů,…
• kontrola uložení rotačních součástek
• měření tepelného zatížení objektů a mnoho dalších

• Zemní práce

Poskytujeme jakékoliv zemní práce, a to od drobných výkopů, terénních úprav, přes hloubění základů staveb, kompletní přípravu území, hutnění a vyztužování násypů, přesuny zeminy, až po rozsáhlé úpravy terénu. Žádná překážka nás nezastaví.

• Stavební úpravy

Máte starosti s opadávající omítkou nebo potřebujete postavit příčku? Poradíme si se všemi stavebními úpravami, ať už jsou malého či rozsáhlého charakteru. Stačí nás kontaktovat. S radostí Vám poradíme a vyřešíme každý Váš stavební problém.

• Zámečnické a montážní práce

Firma SV servisní disponuje vlastní zámečnickou dílnou, která je dostatečně vybavená pro zhotovení drobných zakázek. Nabízíme širokou variabilitu nabízených řešení. Jsme schopni velice rychle a flexibilně reagovat na veškerá úskalí a Vaše požadavky.

TOPlist